Де купити рушники в Україні?

Кухонні рушники з льону є одними з наших абсолютних бестселерів і купується клієнтами оптового інтернет-магазину рушників в Україні Рушничок на сайті https://rushnychok.com/ найбільш часто. Такі рушники відрізняються:

 • особливою міцністю на розрив;
 • довговічністю;
 • гігієнічністю;
 • високим рівнем вбирання вологи.

Ці рушники виготовлені із найчистішого льону щільністю 245 г/м2. p Особлива структура плетіння є джерелом його особливої ​​функціональності в домашньому господарстві. Вони чудово витирають вологі поверхні, ідеально підходять для сушіння тарілок та каструль та полірування столових приладів та склянок. Лляні полотна не обсипаються і залишають розлучень на склі.

Чому варто вибирати льняні рушники

Шляхетний льон від природи винятково стійкий до прання. Кухонні рушники та кухонні серветки з них можна прати навіть при 95 ° С, і навіть через багато років вони виглядають як нові. Зверніть увагу, що білизна не підходить для сушіння в сушильній машині. Кухонні скатертини та посуд, витримані в натуральних тонах, гармонійно вписуються у існуюче кухонне обладнання. Практичні та красиві кольори підходять для різних стилів оформлення кухні. Тож якщо у вас сучасний, класичний чи сільський стиль, то якісні та елегантні лляні рушники – відмінний вибір. Тут, на сайті інтернет-магазину домашнього текстилю Рушничок, ви знайдете:

 1. Скатертини.
 2. Комплекти серветок.
 3. Практичні, красиві та зручні кухонні рушники та рушники для лазні.
 4. Постільну білизну.
 5. Штори та лляні тканини для самостійного шиття.

Серветки з чистого льону – найкращі кухонні рушники. Вони виготовлені з щільного та міцного 100% льону та ідеально підходять для професійних та домашніх кухонь.

Переваги лляних рушників

Практичність. Льняні рушники мають розмір 50×70 см та мають практичну петлю. Їх можна використовувати як серветки для рук, кухонні серветки. Чистий посуд без проблем. Ними можна швидко та якісно висушити посуд, не залишаючи розводів та ворсинок. Рушники швидко сохнуть і довго залишаються чистими та свіжими. Міцність. Переконайтеся, що лляна канва підходить для повсякденного використання. Рушники стають м’якшими з кожним пранням. Льняні рушники максимально люблять високі температури при пранні та прасуванні, вони в три-п’ять разів міцніші за бавовняні. Хороша ідея для подарунка: Льняний рушник — гарний подарунок на будь-яке свято. Рушники красиво запаковані. Професійні лляні кухонні рушники, на які можна покластися.

Рушники з яких матеріалів пропонує Рушничок

Залежно від матеріалів, що застосовуються для вироблення тканини, розрізняють рушники, основною сировиною для яких можуть бути:

 1. Льон. Лляні полотна швидко поглинають вологу, їм притаманні помірні антибактеріальні властивості. Для надання тканини міцності до складу вводять невелику кількість домішок, що не викликає алергічних реакцій і негативно не відбивається на екологічній чистоті тканини. Рушник із лляних ниток можуть використовувати навіть люди з чутливою шкірою та схильні до алергії.
 2. Бавовна. Ця натуральна тканина дала основу для рушників кількох видів. Найпростіші з них – вафельні. Вони мають гарну поглинаючу здатність і є незамінними помічниками для робіт на кухні та інших побутових цілей.
 3. Велюр. Матеріал, схожий на дотик з вельветовими тканинами, виробляють із п’яти ниток. Чотири з них служать для вироблення основи, п’ята нитка формує ворс. Велюр не настільки гігроскопічний, але дуже приємний за тактильними відчуттями.
 4. Махра. Якісна ворсова тканина. Сировиною для вироблення махрових полотен можуть бути бавовна, льон або бамбук. Махрові рушники м’які, пухнасті, відмінно вбирають вологу, дуже комфортні у використанні.
 5. Жаккард. Тканина, сировиною для якої можуть бути льон, бавовна, шерсть, а також синтетичні волокна. Жакардові рушники, не відрізняючись практичністю, найчастіше розглядаються як декоративний елемент.
 6. Бамбук. Натуральний матеріал, що має антибактеріальні властивості. Рушники з бамбука добре вбирають вологу, захищаючи поверхню шкіри від шкідливих мікроорганізмів.