Де недорого придбати аналог ADBLUE в Україні?

AdBlue застосовується з метою знешкодження шкідливих вихлопів двигунів на дизельному паливі. Частка карбаміду (сечовини) у ньому становить 32,5 %, а решта складу-це демінералізована вода. AdBlue 1000л можна придбати в інтернет-магазині MMLogistics, який пропонує безкоштовну доставку по Україні.

Особливості використання AdBlue від MMLogistics

Реагент AdBlue використовується як додаткова робоча рідина в установках, що працюють за технологією SCR (Selective Catalytic Reduction – селективна каталітична нейтралізація). Завдяки їй сучасні великовантажні автомобілі відповідають екологічним стандартам:

 1. Євро-4.
 2. Євро-5.

Сьогодні найдосконалішою системою очищення вихлопних газів SCR забезпечені практично всі вантажівки, виготовлені в розвинених країнах. Система SCR включає:

 • каталізатор;
 • розпилювач;
 • дозатор;
 • окремий бак з AdBlue.

У селективний каталізатор, куди прямують гарячі вихлопні гази, впорскується певну кількість реагенту. В результаті хімічної реакції небезпечні оксиди азоту розкладаються на водяні пари та нешкідливий азот. Для прискорення реакції використовується пентаоксид ванадію.

Дотримання технології SCR забезпечує відповідність дизельних двигунів стандартам Євро-4 та Євро-5 щодо вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах. Якщо в системі SCR не використовується рідина AdBlue, рівень викиду прирівнюється до Євро-0, що згодом призводить до серйозних технічних проблем аж до виходу двигуна з ладу.

Права на торгову марку AdBlue належать розробнику SCR – Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини (VDA). За ліцензією VDA рідина виробляють хімічні компанії, що суворо дотримуються технологічних норм за трьома основними стандартами:

 • ISO 22241-1 (визначає технічні умови виробництва продукту та якість готового реагенту);
 • ISO 22241-3 (включає вимоги до обладнання, правила транспортування та реалізації AdBlue);
 • стандарт VDA (забезпечує керування якістю реагенту).

Рідина AdBlue є продуктом українського виробника MMLogistics і не сумніватися в його якості можна лише у офіційних дистриб’юторів.

Переваги використання AdBlue

Відновлюючий агент AdBlue не лише знижує утворення шкідливих речовин у вихлопних газах, а й:

 • оптимізує роботу двигуна;
 • зменшує емісію частинок та максимізує енергію палива;
 • знижує витрату палива в середньому на 5%.

Реагент Efele AdBlue нешкідливий для людей і тварин (відповідає сертифікату ЄС 67/548/ЄЕС), нетоксичний, негорючий, невибухонебезпечний. палива). Рівень рідини у системі визначається спеціальними діагностичними датчиками (OBD). За відсутності реагенту автоматично обмежується потужність двигуна.