Де замовити вантажні перевезення в Україні?

Одним із основних напрямків діяльності компанії УкрВипСервис є міжнароднівантажні перевезення . Прагнучи підтримувати лідерські позиції у забезпеченні експорту українських товарів, особливу увагу компанія приділяє обслуговуванню вантажних потоків, що йдуть із України до Європи.

Саме з Киэва беруть початок багато транспортних шляхів України та країн СНД. Будучи найбільшим транспортним вузлом і розподільчим центром, Київ є відправною точкою багатьох продуктів, що експортуються до Європи.

Не маючи багатих родовищ корисних копалин та плідних земель, Європа в свою чергу потребує українських:

  • кольорових і чорних металів;
  • гірничохімічної та мінеральної сировини;
  • кукурудзи;
  • пшениці;
  • соняшнику;
  • деревини.

Крім того, за оцінками експертів, останніми роками збільшується частка експорту готової продукції.

Шенгенське та митне законодавство

Шенгенське законодавство регулює правила перетину кордону та перебування людей на території більшості європейських країн. Так, в’їжджаючи до однієї з держав Шенгену немає необхідності проходити перевірку на прикордонних постах інших країн. Але є й винятки. Ряд держав не приєдналися до цієї територіально-правової угоди або лише планують зробити це.

Основою митного права держав, що входять до Європейського Союзу, є правова система Співтовариства. Водночас поза межами загальних норм ЄС існують національні митні законодавства та міждержавні договори. Фахівці аналітико-логістичної служби компанії https://www.uvs.in.ua/ua/poslugi-mitnogo-brokera/ постійно відслідковують тенденції зміни митного права в Європі.

Шляхи доставки вантажу з України до Європи

Шляхи доставки вантажу визначаються з урахуванням:

  1. Властивостей продукції, що перевозиться.
  2. Особливих вимог до безпеки.
  3. Швидкості доставки.

Крім того, з метою недопущення уповільнення руху вантажу та простоїв наперед аналізується ситуація на дорогах.

До факторів, які підлягають обов’язковому обліку фахівцями УкрВипСервис, належать: запровадження жорстких паспортно-візових заходів та огляду автотранспорту при проведенні міжнародних заходів, можливі стихійні лиха в районах руху вантажів, а також різні форс-мажорні обставини. Також проводиться аналіз поточної інформації та здійснюється корекція маршрутів руху автотранспорту, що знаходиться в дорозі.

Для забезпечення своєчасного та якісного транспортування продукції компанією УкрВипСервис встановлені тісні контакти з безліччю закордонних транспортних компаній. Також з метою зниження витрат та економії часу широко практикується змішані перевезення вантажів.