Новонародженій дитині потрібно вибирати і ліжечко, і матрац для неї одночасно

Батьки, які ревно ставляться до всього, з чим стикається їхня дитина, намагаються вибрати для свого чада все найкраще та сучасне. Задовго до народження малюку підбираються пелюшки, іграшки та, звичайно ж, ортопедичні матраци. Сучасна промисловість створила настільки широкий спектр якісних виробів, що вони можуть задовольнити будь-які, навіть найсуворіші вимоги.дитячий матрац

До того як купити матрац у Львові для новонародженого, батькам потрібно знати, що, по-перше, матрац повинен відповідати розмірам ліжечка. Великий зазор між стінкою і краєм матраца може стати причиною травми дитини, тому якщо, наприклад, вам подарували матрац, а він значно менший за ліжечко, не залишайте зазор, а постарайтеся його чимось заповнити.

Деякі продавці рекомендують батькам не знімати захисну поліетиленову плівку, нібито з метою збереження матраца від такої «дитячої несподіванки», що так часто трапляється. Це докорінно неправильне думка, і знімати плівку потрібно обов’язково, тому що в такому випадку матраци перестають дихати, у яких починають розмножуватися мікроорганізми, що неминуче позначається і здоров’я дитини, і термін служби матраца. Як запобіжний засіб може бути використаний спеціальний непромокальний наматрацник, що купується окремо. На зимовий період можна купити наматрацник із вовни – з ним дитині буде значно тепліше.

Існує багато порад, як вибрати матрац для дитини. Зверніть увагу на двосторонні моделі. Новонароджена дитина десь до року життя спочатку спатиме на одній, більш твердій його стороні, а коли трохи підросте, матрац ви зможете перевернути і використовувати більш м’яку сторону.

Перед тим як у Львові вибрати на сайті magdek.com.ua матрац для ліжка, уважно вивчіть склад його наповнювача. Як наповнювач використовуються різні натуральні та синтетичні матеріали, але всі вони мають різні властивості. Це може бути латекс, кокосова койра, пінополіуретан, сухі морські водорості, ватин та інші матеріали. Натуральні наповнювачі не викликають алергії, добре пропускають повітря, дитячі та дорослі матраци 180 200 однаково комфортні для сну та відпочинку.

На що ще необхідно звернути увагу при виборі матраца – це його тип. Бувають пружинні та безпружинні матраци. Перші можуть бути влаштовані з окремо встановлених пружин (менш витратний варіант) або з пружинних блоків (у цьому випадку матрац обійдеться дещо дорожче). Безпружинні матраци складаються тільки з наповнювача та чохла.