Обираємо шкільні парти для початкових класів: вимоги МОНУ для НУШ

Купити парту для першокласника — тепер завдання не з легких. Адже з початком реформування шкільної освіти в Україні суттєво змінилися вимоги до оснащення кабінетів. У результаті,шкільні класи зараз мало схожі на ті, що були в школах ще з п'ять років тому. Всі ці зміни часто викликають багато запитань у керівників державних і приватних навчальних закладів.

Нові стандарти НУШ: парти для дітей

Не секрет, що в Новій українській школі змінився не лише підхід до навчання, а й дизайн меблів.

Хочете купити шкільну парту, але не знаєте: чи обов'язково потрібні одномісні, чи дозволяється використання й двомісних моделей? Чи вони потрібні для 1 класу, чи потрібно облаштувати ними всі шкільні кабінети? Який колір вона повинна мати? Потрібно щоб регулювався під зріст і вагу кожної дитини?

Одномісна парта — обов'язкова вимога для НУШ

Щоб допомогти вчителям обрати шкільні парти й купити правильну модель, Міністерство освіти й науки України сформувало цілий перелік вимог, яким має відповідати сучасна парта для першокласника. Приклад зразкової парти для НУШ можна подивитися за лінком.

Як купити парту шкільну за новими стандартами МОНУ

  • Перша обов'язкова вимога — сучасність та відповідність. За новими стандартами,
  • Кожен учень повинен мати свій особистий простір. А звичні старі моделі для цього мало придатні.
  • По-друге, меблі мають бути компактними й не тяжкими, щоб їх могли переміщувати по кабінету навіть діти. За словами міністерки освіти Л. Гриневич, легкі та мобільні парти потрібні для роботи дітей у групах. Одномісні парти для 1 класу можуть розсуватися, звільняючи простір, або навпаки — групуватися в навчальні осередки.
  • Мебель для НУШ (як і все інше оснащення) повинні бути безпечними для дітей. Мається на увазі не лише продуманий дизайн без гострих кутів і міцна конструкція. Матеріали, які використовуються при виготовленні парти нуш, повинні бути екологічними та нетоксичними.

Також зверніть увагу, що самого лише стола для початкової школи недостатньо. Адже відповідно до зонування приміщення, дітям потрібні будуть і пуфи й інші м'які меблі, й сучасні шафки, й ігрова зона.

Де купити парти для школи з гарантією виробника

Як показує дворічний досвід, парти для НУШ купити вигідніше не в меблевому салоні, а у постачальників шкільного обладнання. Вони пропонують, як правило, ширший асортимент спеціалізованих меблів для Нової української школи: парти, стільці, стелажі тощо. Одним із таких є B-Pro, де можна обрати мебель для школярів і купити все необхідне обладнання: від цифрового віяла до оформлення кабінету під ключ.

Бажаєте замовити якісні сучасні і інноваційні меблі? Телефонуйте до відділу продажів компанії (044) 353-33-77 або обирайте необхідні парти шкільні одномісні в інтернет-каталозі.

Та пам'ятайте: Нова українська школа — це не просто сучасні комплекти «стул-парта» з яскравим дизайном. Передусім — це зміна ставлення до учня, його ролі в освітньому процесі та принципово новий підхід до навчання.