Особливості моніторингу вантажного транспорту

Економічна криза, яка набула особливих форм в Україні останніми роками стала підґрунтям для пошуку нових підходів до безпеки та впровадження альтернативних видів захисту і систем сигналізації. Багато компаній почали змінювати стратегії свого розвитку, впроваджуючи при цьому новітні розробки. Окреме місце у даному напрямі зайняли інноваційні розробки сигналізації та моніторингу вантажного автотранспорту.

Якщо ваш бізнес спрямований на активний розвиток як на внутрішньому, так і на зовнішні ринки, ви займетеся логістикою чи просто володієте великим автопарком, що потребує постійного контролю або давно шукаєте особливий спосіб спостереження за власним майном та транспортними засобами компанія «Княжа варта» пропонує запатентовано систему моніторингу вантажного транспорту.

Як відбувається моніторинг вантажного транспорту

Звичайна сигналізація не завжди здатна гарантувати максимальну безпеку вашому вантажу. Системний моніторинг вантажного транспорту здатний стати надміцною основою для прийняття оптимального рішення щодо безпеки свого бізнесу . Моніторинг вантажного транспорту відбувається за рахунок спеціальних модулів та систем сигналізації, які оснащені приладами для забезпечення зв'язку через супутник. Так звані локатори монтуються на потрібному автотранспорті і транслюють сигнал на сервер компанії «Княжа варта». Завдяки цьому процесу власники бізнесу отримують чудовий інструмент захисту та контролю за вантажем.

Системи сигналізації, якими оснащується вантажний автотранспорт здатні миттєво реагувати на будь-яку небезпеку в режимі реального часу. Цесприяє мінімізації витрат ресурсів на локалізацію чи знешкодження небезпеки.

Системи моніторингу вантажного транспорту важлива для компаній, які займаються логістикою та прагнуть:

  • Оптимізувати маршрут свого автотранспорту;
  • Контролювати якість та обсяг надання своїх послуг;
  • Мінімізувати витрати енергоресурсів, в тому числі і час перебування у дорозі чи на певній території;
  • Здійснювати контроль руху і частоту запинок автотранспорту.

Сигналізація та системи моніторингу найбільше затребувана серед компаній, які займаються:

  • Міською логістикою;
  • Експрес-доставками та наданням кур'єрських послуг;
  • Дистриб'юторами та іншою діяльністю, що передбачає використання транспортних засобів.

Особливості моніторингу

Система моніторингу вантажного автотранспорту – це спеціалізована система сигналізації, за допомогою якої через супутниковий зв'язок надходить інформація на відповідний носій у режимі реального часу про місце перебування транспортного засобу, умови перевезення та перебування водія тощо.

Така сигналізація потрібна для того, щоб власники компаній мали можливість своєчасно складати звітність та інтегрувати її у відповідні бази даних потрібну інформацію про вантаж, маршрут чи інше, а також запобігати нецільовому використанню транспортних засобів. Системи сигналізації, якими оснащений автотранспорт сприяє своєчасному прийняттю оптимальних рішень для бізнесу.

Переваги «Княжої варти»

Компанія «Княжа варта» - це багаторічний досвід роботи на ринку охоронних послуг. Головна мета роботи - безпека та захист для кожного. Якщо вам потрібен захист, «Княжа варта», гарантовано вам допоможе. Головними перевагами компанії є:

  • надійність;
  • професіоналізм;
  • інноваційність.

Сигналізація від компанії «Княжа варта» - це професійний підхід до вирішення складних питань з безпекою на будь-якому етапі розвитку вашого бізнесу.