Робота за кордоном для українців — які ризики?

Зараз ринок праці в Україні не становить гідних вакансій. Людей часто не влаштовують умови роботи, заробітна плата. Тому з кожним роком все більше українців виїжджають на заробітки в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Зарплати за кордоном значно перевищують середній рівень заробітку в Україні. Але вибираючи роботу за кордоном в Вінниці, Луцьку, Львові та інших містах, потрібно врахувати багато чинників, які можуть вплинути на працевлаштування.

Деякі заробітчани вважають за краще самі займатися пошуком роботи, хтось звертається за допомогою в агентства з працевлаштування. Nikoloz-job пропонує допомогу в пошуку роботи в Європі і працевлаштуванні. Компанія не пропонує вакансій, пов'язаних з ризиками.

Яка небезпека може чекати заробітчан? Що варто пам'ятати при працевлаштуванні? На які чинники звертати увагу при пошуку і виборі роботи за кордоном?

Чим небезпечна робота за кордоном?

Існують деякі підводні камені у питаннях пошуку роботи за кордоном і працевлаштуванні. Важливо знати, які неприємності можуть очікувати заробітчан за кордоном. Це дозволить залишатися в безпеці.

Відсутність трудового договору.

Одним з найважливіших пунктів в процесі працевлаштування є укладення трудового договору. Саме цей документ гарантує безпеку іноземного співробітника, рівень заробітної плати, умови праці, термін роботи.

Зараз кожен роботодавець за кордоном укладає договір зі співробітником з іншої країни. Без такого документа роботодавець може вести себе як завгодно, заробітчанин не буде захищено. Nikoloz-job контролює процес укладення договору між роботодавцем і заробітчанина.

Відсутність робочої візи.

Робоча віза забезпечує легальне перебування іноземця на території чужої країни за умови роботи. Ні в якому разі не можна погоджуватися на роботу за кордоном з навчальної або туристичній візі. Це перша ознака обману. Nikoloz-job допомагає в оформленні робочої візи для виїзду за кордон.

Мало подробиць про вакансії.

Якщо роботодавець не надає всю доступну інформацію про вакансії - це ознака обману. Можливо, вас чекатиме зовсім інша робота, ніж та, на яку ви розраховуєте. Часто всі подробиці шахрайських схем розкриваються тільки після приїзду в чужу країну (часто без робочої візи), і людина буквально потрапляє в рабство.

Робота без страховки.

Важливо також наявність медичної страховки. Цей документ відкриває для іноземця можливості на отримання повноцінного медичного обслуговування в чужій країні. Часто роботодавці не беруть на роботу іноземців за відсутності страховки. У разі, якщо у вас немає такого документа, за медичні послуги доведеться заплатити кругленьку суму.

Штрафи від роботодавця.

Останнім часом почастішали випадки неправомірних штрафів від роботодавців. Для того, щоб уникнути неприємностей, варто уважно вивчати контракт з роботодавцем. Потрібно дотримуватися всіх умов трудового договору, це також допоможе уникнути штрафів і витрат.

Як уникнути неприємностей?

Є кілька простих правил, дотримуючись яких, можна відчувати себе комфортно навіть в чужій країні.

  1. Завжди відкривайте робочу візу перед виїздом в чужу країну.
  2. Укладайте контракт з роботодавцем.
  3. Дотримуйтесь умови трудового договору.
  4. Оформляйте медичну страховку.
  5. Користуйтеся послугами Nikoloz-job.

Знайти роботу за кордоном від Nikoloz-job

Nikoloz-job пропонує послуги з пошуку роботи за кордоном для заробітчан. Агентство надає допомогу в оформленні всієї необхідної документації для успішного працевлаштування. Nikoloz-job надає тільки перевірені вакансії від чесних роботодавців. Компанія надає підтримку здобувачам протягом усього часу перебування заробітчан за кордоном.