Вартість участі в дитячому таборі «COOL CAMP GREECE» 2023 в Греції, що пропонується туроператором «Сант Валентин»

Щороку батьки з нетерпінням чекають літа, а діти мріють про пригоди та враження, які їх чекають в дитячому таборі. Якщо ви також плануєте здійснити мрію вашої дитини про літню відпустку у захопливому таборі, то варто звернути увагу на пропозицію туроператора «Сант Валентин» — участь у дитячому таборі «COOL CAMP GREECE» 2023 в Греції. Але які саме витрати на цей табір необхідно розраховувати? Давайте розглянемо детальніше вартість участі в цьому захоплюючому заході, щоб ви могли зробити найкращий вибір для своєї дитини.

Яким чином планується день в дитячому таборі «COOL CAMP GREECE» 2023 від туроператора «Сант Валентин»

Дитячий табiр Греція від santvalentin

 1. Пробудження: рання пробіжка, руханка, медитація, йога.

 2. Сніданок.

 3. Відпочинок на морі/басейні. Виїзд на екскурсії, уроки англійської мови у школі.

 4. Обід.

 5. Сон/вільний час.

 6. Полуденок.

 7. Відпочинок на морі/басейні, пляжна терапія. Плавання, спортивні ігри (волейбол, баскетбол, бадмінтон, футбол та ін.), турніри.

 8. Арт-терапія для дітей «Листівка із незабутньої Греції», квести, інтелектуально — розважальні та спортивні ігри, майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів, оригамі та багато іншого. Зустріч заходу сонця.

 9. Вечеря.

 10. Вечірня програма: шоу «Він/Вона», «Містер і Місіс», «Мафія», «Шоу талантів», дискотека на пляжі, «Фінальне шоу», вечірні ігри та багато іншого.

 11. Сон.

Ціна путівки на дитячий табір «COOL CAMP GREECE» 2023 в Греції

З 01.06.2023 по 20.08.2023 доступні різні варіанти турів. Перший варіант — 14-денний тур на автобусі, включає 12 днів на морі. Вартість становить 475 євро, але додатково потрібно оплатити проїзд на автобусі в обидві сторони (170 євро) та доплатити 50 євро для туристів віком від 18 років. Готель розташований на узбережжі та має зручності в номері. Сніданок, обід, полуденок та вечеря включені у вартість туру, а також анімаційна програма та оформлення виїзних документів. Вхідні квитки на екскурсії, трансфер у Салоніках та медичне страхування потрібно оплатити окремо.

Другий варіант — 12-денний тур на літаку з 12 днями на морі. Вартість також становить 475 євро, але потрібно додатково оплатити авіаквиток. Для туристів віком від 18 років доплата становить 50 євро. Готель розташований на узбережжі та має зручності в номері. Сніданок, обід, полуденок та вечеря включені у вартість туру, а також анімаційна програма та оформлення виїзних документів. Окремо потрібно оплатити вхідні квитки на екскурсії, трансфер у Салоніках, курси з англійської мови та Digital Games у Грецькій школі в м. Катеріні, а також медичне страхування з покриттям Covid-19.

Обирайте дитячий табір в Греції від туроператора «САНТ ВАЛЕНТИН» і забезпечте вашій дитині незабутні враження та корисний відпочинок.

Не является офертой