Вибираємо солодкі новорічні подарунки

Вибір кондитерських новорічних подарунків представляє певні труднощі у зв’язку з величезною їх різноманітністю по оформленню, упаковці, вмісту. Зверніть увагу на головний фактор, що визначає вибір новорічних дитячих солодких подарунків, — це безпека. Cолодкі подарунки Sweet Dreams ви можете придбати за посиланням.

Солодкі новорічні подарунки варто купувати в місцях організованої торгівлі

При покупці слід звернути увагу на етикетку, на якій виробник, фасовщик повинен вказати наступну інформацію: маса, склад подарунка (найменування кондитерських виробів із зазначенням кількості цукерок, шоколадок, пачок, місця виготовлення), дата фасування, термін і умови зберігання, найменування, юридична адреса фасовщика (для прийняття претензій від споживачів), харчова цінність, нормативний документ, відповідно до якого виготовлений продукт, наявність єдиного знака обігу продукції на ринку.

При виборі подарунка перевагу варто віддавати тим наборам, в складі кондитерських виробів яких міститься мінімум харчових добавок, консервантів, гомогенізованих жирів і масел.

Також потрібно пам’ятати, що ядра абрикосової кісточки, арахіс є сильними алергенами, їх використання в харчуванні дітей не рекомендується. Також не рекомендована для наповнення дитячих наборів карамель. Більш повний перелік харчових продуктів, які не допускаються до використання в харчуванні дітей дошкільного віку, викладено в санітарно-епідеміологічних вимогах до влаштування, утримання та організації режиму роботи дошкільних освітніх організацій.

Чому потрібно віддавати перевагу при виборі новорічного подарунка для дитини?

  • Печиво. При дієтах, пов’язаних з проблемами шлунково-кишкового тракту, лікарі рекомендують галетне печиво, калорійність якого нижча калорійності пісочного печива.
  • Цукерки. Краще вибрати шоколадні. Шоколад крім калорій містить ще калій, кальцій, магній, фосфор і необхідні організму біофлавоноїди, антиоксидатної, вітаміни А, С, Е, хоча і в невеликих кількостях. Магній, що міститься в какао-бобах покращує пам’ять.
  • Пастила. У зв’язку з відсутністю в складі жирів, пастила є дієтичним продуктом.

На що звернути увагу

  • Якщо всередині подарунка разом з кондитерськими виробами знаходиться іграшка, вона повинна мати упаковку, призначену для контакту з харчовими продуктами.
  • На вимогу покупця продавець подарунка повинен надати документи, що підтверджують якість і безпеку всіх складових компонентів подарунка, в тому числі іграшки, а саме декларації відповідності, транспортні накладні.
  • Особлива увага повинна бути звернена на дотримання термінів придатності та умов зберігання харчових продуктів (цукерок, печива, шоколаду та ін.).

Підготовку до новорічних свят слід починати заздалегідь, щоб без поспіху вибрати найсмачніші і обов’язково якісні та безпечні солодкі подарунки для дітей.