Вибираємо садовий шланг

Важко уявити собі роботу в саду без шланга, який забезпечить кожну рослину життєдайною водою. Залежно від потреб ви можете вибрати шланг та аксесуари, які забезпечать комфорт поливу газону чи саду. Шланг, який витримує високий тиск, або той, який займає якомога менше місця? Вибір дуже великий, тому ви можете підлаштувати модель під конкретні завдання. Також варто пам’ятати про вибір правильної довжини та діаметру. Якщо вас цікавить шланг армований гумовий ціна його досить доступна.

Види садових шлангів

Залежно від того, для чого потрібен шланг, ви можете вибрати один із спеціалізованих типів, наприклад, садовий шланг для крапельного поливу. Він має т. зв. крапельнау лінію, яка подає воду безпосередньо на землю. Така система зрошення рекомендується, зокрема, при вирощуванні овочів, таких як огірки та помідори. Такі типи шлангів часто продаються з аксесуарами, корисними для великих культур.

У маленьких садах, де важко знайти місце для зберігання довгого шланга, гнучка модель стане відмінним рішенням. При підключенні до води його можна розтягнути на потрібну довжину, тоді як після поливу або наливу води в басейн він зменшується, тому його можна сховати в невелику ємність. Такі моделі добре працюють, серед іншого на рекреаційних ділянках або в невеликих садах поруч з квартирою. Якщо ви хочете заощадити місце, вам слід також розглянути висувний садовий шланг. Часто його можна придбати в наборі з котушкою, що відповідає довжині. Таку конструкцію можна зручно встановити на фасадну стіну, що полегшить утримання саду в охайному стані. Тим, хто любить зручність, рекомендується садовий шланг, що змотується автоматично.

Який садовий шланг для мийки під тиском?

Садові шланги використовуються не тільки для поливу газону. Одним з найпоширеніших способів використання є підключення шланга до мийки високого тиску. Тому, якщо вам цікаво, який садовий шланг вибрати, варто перевірити, з яким тиском він може працювати. Це не ключовий критерій, оскільки тиск накопичується лише в шайбі, але шланг, який може працювати з тиском до 22 бар, безумовно, краще підготовлений для цієї інтенсивності, ніж звичайна модель з більш делікатного матеріалу.

Міцне обладнання також буде ефективним, серед іншого для насоса. Якщо вам потрібен міцний шланг, перевірте клас стійкості до кручення. Для миття автомобіля часто використовуються шланги для мийки високого тиску. Шланг, що лежить біля автомобіля, можна випадково переїхати, тому для таких завдань рекомендується використовувати моделі з кількох міцних шарів.