Вибраємо камеру для зовнішнього спостереження

Камери - це основа надійної системи охорони власності. Наявність будинку означає безліч переваг, свободи і задоволення, але для цього необхідно правильно убезпечити майно за допомогою перевіреної системи відеоспостереження. Вуличні камери вибирайте з урахуванням найважливіших критеріїв. Спосіб живлення і передачі даних дозволяє розрізняти такі типи зовнішніх камер спостереження, як аналогові, бездротові Wi-Fi і моделі, що працюють за технологією PoE. Ще один критерій - тип. Заслуговують на увагу компактні поворотні, купольні і рупорні камери.

Аналогові і бездротові IP (Wi-Fi)

Обдумуючи, яку камеру спостереження вибрати, варто записати найважливіші критерії і перевірити ринкові пропозиції в цьому відношенні. Безсумнівно, дуже важливим критерієм є спосіб передачі та захисту записаного камерою відеоматеріалу. В цьому відношенні можна виділити аналогові і сучасні IP моделі.

Аналогові камери призначені для запису зображення та відправки його в пристрій з відповідним програмним забезпеченням і дисковим простором, що дозволяє записувати дані. Такі пристрої повинні бути підключені до комп'ютера або іншого пристрою і, отже, вимагають додаткових кабелів. У свою чергу, такі продукти, як бездротові IP-камери, передають дані за допомогою Інтернет-протоколу (IP). Як випливає з назви, вуличні камери Wi-Fi можуть працювати без проводів. Найсучасніші моделі, що працюють за технологією PoE (Power over Ethernet), функціонують по-іншому, і для них не потрібні силові кабелі, оскільки енергія подається через кабелі Ethernet.

При виборі зовнішньої камери Wi-Fi або пристрою PoE необхідно переконатися, що інтернет-з'єднання досить швидке, щоб забезпечити правильну роботу камер. Вибираючи камери для зовнішнього спостереження, ніколи не слід розглядати пристрої, призначені для монтажу всередині приміщень. Особлива конструкція вуличних моделей адаптована до самих суворих погодних умов.

Різні типи вуличних камер:

  • компактні;
  • поворотні;
  • рупорні.

Відразу після критерію джерела живлення конкретний тип камери стає важливим елементом при виборі правильного пристрою. Різна форма означає, що окремі моделі мають різне застосування.

Компактні моделі - найпопулярніший тип пристроїв

Компактні, бездротові і аналогові вуличні камери мають форму куба. Завдяки високій якості записаного зображення, часто додатковому кожуху, що захищає від снігу і дощу, а також характерному зовнішньому вигляду, вона привертає увагу потенційного зловмисника, вони є хорошим захистом для будинку.

Купольні і вуличні поворотні камери мають зовсім іншу форму. Перший тип зазвичай призначений для використання всередині приміщень, але добре підійде і камера цього типу, розміщена під стелею альтанки. Ротаційні продукти бувають різних версій, і їх спільним знаменником є ​​здатність обертатися в межах 360 градусів. Причому швидкість обертання можна програмувати автоматично або керувати вручну.

Важливі особливості та функції камер відеоспостереження

Також використовуються професійні, аналогові або частіше бездротові рупорні камери, які нагадують циліндр. Ці пристрої дуже стійкі до механічних пошкоджень і мають хороші параметри відеозапису. Додатковою перевагою вибору цього виду виробів є їх естетичний вигляд. Якщо тип камери і спосіб передачі сигналу (аналоговий, Wi-Fi) вже обраний, варто порівняти кілька товарів в рамках цінової категорії, щоб визначити найкращий. Зверніть увагу на тип процесора і оперативної пам'яті, дальність огляду, витримку і роздільну здатність записаного зображення.