Вибираємо навушники для консолі

Ігрове обладнання надзвичайно популярне. Важливим елементом гри є навушники, адже власники консолей також можуть використовувати цю функцію. Але як вибрати правильні навушники в цьому випадку?

Ігрові навушники надзвичайно корисні при грі. Вони відсікають зовнішні звуки, дозволяючи вам чути лише те, що відбувається у віртуальному світі. Завдяки вбудованому мікрофону ви можете спілкуватися в мережевих режимах з іншими гравцями з усього світу. Що стосується комп’ютерних навушників, у нас не повинно виникнути проблем з вибором правильної моделі. Всі навушники з міні-роз’ємом (3,5 мм) повинні бути сумісними. Однак чи всі ігрові навушники справно працюватимуть із консолями? Давайте подивимося, які моделі працюватимуть під час гри на консолях: Playstation, Xbox One або Nintendo Switch.

Ігрові навушники - Playstation

В даний час власники консолей Playstation 4 або Playstation 4 Pro можуть використовувати безліч моделей навушників для плеєрів. Sony шляхом оновлення системи дала можливість під’єднати до свого пристрою навушники будь-якого виробника.

Звичайно, ви все ще можете вибрати модель з логотипом Playstation. Однак у вас є можливість спокуситися дешевшою або дорожчою альтернативою.

Як виглядає під’єднання ігрових навушників до Playstation 4?

Варіантів два.

  • Перш за все, ви можете під’єднати навушники бездротово за допомогою модуля Bluetooth.
  • По-друге, ви також під’єднаєте ігрові навушники з кабелем до Playstation 4. Можна зробити це за допомогою роз’єму minijack або USB. 3,5-мм вхід гнізда знаходиться на геймпаді DualShock 4. Порт USB знаходиться на корпусі консолі.

Які навушники вибрати, якщо ви не хочете використовувати спеціалізовану модель? У цьому випадку багато залежить від нашого бюджету. Зверніть увагу на HyperX Cloud Alpha. Це ігрові навушники, які будуть під’єднані до DualShock 4. Довжина кабелю достатня і становить 1,3 метра. Знімний мікрофон зі зменшенням шуму також є перевагою.

З більшим бюджетом ви можете придбати ігрові навушники SteelSeries Arctis 7. Це бездротова модель, яка під’єднюється до консолі через Bluetooth. Варто зазначити, що вони дуже добре приглушують оточення, що дозволяє зосередитись на грі. Обидві моделі також сумісні з консоллю Xbox One.

Ігрові навушники - Xbox One

Що стосується Xbox One, Xbox One S та Xbox One X, ви також можете використовувати не лише аксесуар від Microsoft. Будь-яку модель можна під’єднати за допомогою штекера minijack - вхід розташований в нижній частині геймпада. Ви також можете під’єднати адаптер гарнітури. Це невелика панель, яку ми прикріплюємо до геймпаду і контролюємо звук та мікрофон від його рівня. У адаптері є розетка 3,5 мм.

Ви також можете під’єднати бездротові навушники через модуль Bluetooth до консолі Microsoft. Які ігрові моделі навушників ви можете використовувати? Це, безумовно, навушники Razer Tresher - вони пропонують 7,1 об’ємний звук, у них також є вбудований всенаправлений мікрофон. За меншого бюджету ви можете придбати навушники від Turtle Beach. Американський виробник пропонує різні ігрові гарнітури, сумісні з консолями Xbox One. Ігрові навушники SteelSeries також сумісні з консоллю Microsoft - вони пропонують дуже гарну якість звуку.

Nintendo Switch

Nintendo Switch - це консоль, на якій ви можете грати як вдома перед телевізором, так і в дорозі. В обох випадках вони забезпечать більший комфорт. Також дозволять вам спілкуватися з іншими гравцями під час онлайн-гри. У консолі є міні-джек - просто під’єднайте його. Однак існує проблема із голосовим чатом. Для його використання потрібна спеціальна програма для смартфонів. Але тоді ви також маєте вибрати, чи хочете чути звук чату чи звук гри. Ви можете усунути проблему за допомогою зовнішніх програм, наприклад Discord. Тоді варто мати ігрові навушники Bluetooth з можливістю під’єднати їх до консолі за допомогою роз’єму minijack. На практиці навушники під’єднуються до комутатора Nintendo та з’єднуються через Bluetooth, наприклад, зі смартфоном. Завдяки цьому ви можете почути і гру, і чат.

Які навушники ми можемо вибрати для Nintendo Switch?

Перш за все, це може бути гарнітура HORI Splatoon 2. Це ігрова модель із великими вухами, але дуже зручними навіть під час гри в дорозі або на вулиці.

HyperX Cloud Earbuds буде дуже добре працювати. Перевагою цієї моделі є той факт, що вони надзвичайно мобільні - займуть мало місця в багажі. Серед рекомендованих варіантів варто подумати про продукцію SteelSeries, зокрема з серії Arctis, яка оснащена модулем Bluetooth.