Як вписати шафу-купе в інтер’єр приміщення?

Якоїсь миті кожен стикається з питанням, який гардероб найкраще відповідає його власним потребам. Адже шафи-купе значно відрізняються одна від одної за формою, функціями та оснащенням. Також дуже важливо, скільки людей користується гардеробом і який одяг там зберігається.

Подумайте про те, як ви хочете використати свій гардероб надалі. Якщо ви витрачаєте багато часу на впорядкування свого вбрання і це для вас важливо, зверніть особливу увагу, наприклад, на великі дзеркальні фасади. Якщо ви хочете використовувати гардероб як взуттєва шафа, існують спеціальні висувні ящики для взуття.

Шафа-купе є центральним елементом у кожній спальні. Але, звичайно, він не стоїть сам по собі. Ідеальний гардероб органічно вписується в спальню та поєднується з іншими меблями як візуально, так і функціонально. Для шаф пропонуються численні аксесуари, такі як комоди та спальні консолі з висувними ящиками. Звичайно, тут також доступні різні фасади, щоб у спальні було досягнуто гармонійного стилю.

Гармонія стилю досягається так само в правильному компонуванні з іншими предметами інтер’єру, наприклад міжкімнатними дверима. І хоч зараз вибір фінішних покриттів величезний і не становить складності підібрати обидва предмети інтер’єру в одному кольорі, але все ж таки з білими дверима це буде значно простіше. До білих міжкімнатних дверей добре підійде не тільки білий колір, а й багато інших, навіть контрастних.

Якщо ви не вибрали відкрите рішення, кожна шафа закривається дверцятами спереду — це також допомагає запобігти появі пилу. Однак є різні техніки експлуатації дверей. Класична шафа-купе має двері, які відкриваються назовні. Це має той недолік, що шафа займає багато місця в кімнаті. Тому системи зсувних дверей особливо доцільно використовувати у вузьких приміщеннях. Тут двері рухаються рейками і тому майже не займають місця. Елегантний стиль фасадів також передає певну легкість. Це означає, що навіть найбільша шафа не виглядатиме надто громіздкою при правильному дизайні.

Майже всі шафи-купе займають гідне місце у спальні свого власника. Але методи їх використання дуже різняться. Перш ніж розпочати пошук гардеробу своєї мрії, точно визначте свої звички у використанні. Важливе питання: скільки людей користуватиметься гардеробом? Невеликій сім’ї потрібно більше місця для зберігання, ніж двом людям. Ширина шафи повинна бути достатньою, щоб вистачило місця для одягу, постільної білизни та аксесуарів. Якщо шафою користуються понад дві особи, розраховуйте її як мінімум у 1,5-2 рази більше. Щоб підібрати потрібну модель, точно виміряйте доступний простір. Не забудьте врахувати нахили та кути у вашій спальні. Виходячи з цього, ви точно знатимете, яким повинен бути максимальний розмір вашого нового гардеробу. Найкраще розмістити шафу біля тихої стіни на достатній відстані від дверей до спальні. Місце біля вікна забезпечить приємне природне освітлення під час одягання.

При виборі відповідного гардеробу необхідно враховувати багато факторів. Однак це не повинно вас налякати. Шафа-купе — це особистий предмет меблів, і перед прийняттям рішення вам слід детально розглянути його. Зрештою, шафа повинна зберігати ваші речі протягом багатьох років. Запитайте поради щодо можливостей у спеціалізованому магазині.