Де купити чохол на телефон?

Найменше хочеться розбити або виявити подряпини на своєму новому телефоні вартістю кілька тисяч гривень всього через кілька днів після його покупки. Зрештою, це та річ, у якій зберігаються не лише наші сімейні фотографії та відеозаписи зі свят, але й досить важлива інформація:

  • дані для підключення до банків;
  • паролі від облікових записів у соціальних мережах тощо.

Якщо телефон розіб’ється, все це може бути безповоротно втрачено, тому слід подбати не тільки про програмний, але і про зовнішній захист телефону. Купити чохол для телефону — це саме те, що допоможе врятувати гаджет від пошкодження. Однак існує така величезна кількість чохлів і всі вони настільки різні… Як же вибрати чохол для телефону? Уточніть модель телефону. Як правило, цю інформацію можна знайти на упаковці телефону. Її відсутність трохи ускладнює завдання, тому що в такому разі доведеться покопатися в налаштуваннях телефону. Як правило, вся інформація про модель телефону знаходиться в розділі «Про телефон».

Які бувають чохли на телефон

Захисне скло на телефон-це також необхідна річ, яка забезпечує телефону захист. Але в першу чергу треба подбати про якісний чехол. На ринку домінують силіконові, алюмінієві, шкіряні, пластикові чохли. Отже, вибір матеріалів досить великий. Який із них найбільше підійде Вам?

  1. Силіконові – виготовлені із силікону чохли забезпечують, як правило, мінімальний захист, вони виглядають менш солідно та найчастіше використовуються для захисту недорогих телефонів. З іншого боку, чохли такого типу коштують досить недорого і вони чудово підходять для мобільних телефонів зі скляним або металевим корпусом – якщо чохол потрібний лише для того, щоб телефон не вислизав із рук. Крім того, якщо камінці або інші такі ж тверді предмети потраплять під силіконовий чохол, на телефоні не залишиться подряпин, оскільки камінці просто вдавляться в чохол.
  2. Алюмінієві – повна протилежність силікону. Ці чохли досить міцні, солідні, вони чудово приймають на себе удари, проте дуже легко дряпаються і вартість їх зазвичай вище. У зимовий час вони холоднуваті, крім того, надають телефону додаткової ваги, а якщо алюмінієвий чохол неякісний, то під нього можуть потрапити дрібні камінці, в результаті чого на Вашому телефоні гарантовано з’являться подряпини.
  3. Шкіряні – не має великого значення, яка саме шкіра Вас цікавить – натуральна чи штучна, властивості таких чохлів приблизно однакові. Шкіра є одним із найдорожчих матеріалів, вона непогано захищає телефони, проте досить швидко зношується, тому вже через рік або навіть півроку може знадобитися заміна чохла. Подумайте про те, чи дійсно Вам потрібні такі інвестиції.

У відгуках пишуть, що в інтернеті можна знайти велику кількість копій чохлів, для яких характерна низька якість і низька міцність, тому важливо переконатися, що Ви купуєте оригінальний товар. Тому краще за все звернути увагу на пропозицію сайту https://itsell.ua/uk компанії ITsell.