Де купити столики для сніданку?

Бажаєте створити святковий настрій, зробити коханому сюрприз? Влаштуйте сніданок у ліжку. Гарне сервірування, правильно обрані столики для сніданку допоможуть вам у цьому.

Сніданок як свято

Розкіш чи необхідність? У середні віки, лежачи в ліжку, приймали гостей. Вважається, що в наш час подавати сніданок у ліжко можна лише з особливих романтичних приводів. Однак із цим можна не погодитися: сніданок у ліжку дозволить сучасній людині заощадити час. Не встаючи з ліжка, можна:

 • перекусити;
 • переглянути новини;
 • попрацювати за ноутбуком або айпадом.

Без столика в цьому випадку не обійтись.

Який столик вибрати

Простий чи модифікований? Їжу можна розмістити на звичайному підносі, накладці на диванну ручку, знімній стільниці столика сервіровки або навіть дзеркалі. Але набагато зручніше та практичніше снідати за спеціальним столиком. Такі столики для сніданку можуть бути з ручками та без, зі звичайними ніжками та розкладними (завдяки їм можна регулювати висоту столу).

 1. Багато моделей, представлених на сайті компанії Zirozok, мають спеціальну підставку для ноутбука.
 2. Столик для сніданку у ліжко у вигляді підносу (зі складними ніжками) у складеному стані займає дуже мало місця.
 3. Таця на подушці ставиться на коліна.
 4. Подушка, на якій влаштований дерев’яний піднос, може набувати форми будь-якої поверхні.
 5. Зручно снідати на складному столику на ніжках, досить просто присунути його до краю ліжка. У складеному стані він дуже компактний.
 6. Їжу в спальню доставить столик сервіровок на коліщатках, на знімній стільниці якого можна заодно і поснідати.
 7. Для більшої зручності багато моделей оснащені пристроями для розміщення пляшок з вином, келихів, приладів тощо.
 8. Дуже зручні столики з висувними тацями.
 9. А на столику з червоною шовковою трояндою, що росте посередині, сніданок пройде з особливим шиком.

Матеріал для стільниці

Поверхня столику для сніданку в ліжко може бути виконана з різних матеріалів:

 • штучної шкіри;
 • скла;
 • фанери;
 • дерева;
 • поліуретану і пластику.

Стільниця з тонованого, кольорового та прозорого скла практично не дряпається і легко миється. Поверхня з деревини має бути оброблена таким чином, щоб не вбирати вологу та запахи. Бажано, щоб вона була покрита термостійким лаком, а край стільниці — досить високою, щоб не дати посуду впасти. Каркас, ніжки, ручки столика виготовляють, як правило, із дерева або металевих труб.

Сервіруємо столик для сніданку в ліжку

Що приготувати? Сервірування сніданку в ліжко відрізняється від сніданку накритого на столі. Щоб не витрачати багато часу, приготуйте сніданок з 3-4 інгредієнтів, що поєднуються між собою. Можна взяти універсальні продукти: фрукти, овочі, соки, молочні продукти, яйця та свіжу випічку. Для приготування швидкого сніданку чудово підійде французький варіант – круасан, джем та кава. Посуд вибирайте невеликого розміру, щоб його можна було легко вмістити на столику.