Де замовити друк на керамічних горнятках?

Потрібен друк на керамічних кружках у Львові? Тоді вам допоможе компанія “Фото бум”, перейти на офіційний сайт якої ви можете за цим посиланням https://fotobum.com.ua/ghorniatka/ . Керамічний вироб зі слоганом або логотипом компанії – чудовий спосіб реклами. Такий корисний гаджет використовується для повсякденної кави або чаю, завдяки чому нанесений на нього принт стає впізнаваним не тільки для людини, яка використовує її, але і для її сім’ї або колег. Таким простим способом цей бренд зберігається в пам’яті потенційних покупців. Так як же з’являються відбитки на чашках? Поглянемо на цей творчий процес.

Способи друку на кераміці

Є кілька способів створити гарний кухоль з будь-яким обраним вами принтом. Їх можна проводити шляхом випалу печі. Для їх виготовлення можна використовувати піскоструминну обробку керамічного виробу. Цей метод дає ефект гравюри, вирізаної його поверхні. Однак найпоширенішим методом є сублімація кухлів. Дає швидкий і стійкий ефект, завдяки чому стаканчики, що виробляються, відрізняються якісною поліграфією.

Як роблять кружки з принтами?

Для того, щоб створити гарні відбитки на кераміці методом сублімації, вам знадобиться 3 елементи:

  • кухоль з полімерним покриттям,
  • прес для нагрівання кухлів,
  • відбиток, зроблений на сублімаційному папері.

Це основні елементи, які дозволять вам розпочати роботу над проектом вашої мрії.

Спосіб створення гарного керамічного кружечка з принтом потребує відповідних виробничих етапів.

  1. По-перше, треба створити проект, який буде доречним насамперед за розміром та дозволом. Це надзвичайно важливо, тому що від цього залежить, чи буде друк на кухлі повному та чіткому.
  2. Після завершення дизайну не забудьте створити дзеркальне відображення принта перед його друком на сублімаційному папері – завдяки цьому після наклеювання на кухоль тексти чи логотипи компаній будуть чіткими.
  3. Наступним етапом роботи є вирізання відповідної картинки або напису та точне наклеювання її на кухоль. Папір повинен щільно прилягати до поверхні для правильного друку.
  4. Потім нагрійте прес до відповідної температури і помістіть кухоль з відбитком у нагрівальну камеру. Температура змусить полімерну поверхню кружки сублімувати чорнило з паперу і таким чином створити відбиток на кухлі.
  5. Коли машина закінчить роботу, якнайшвидше та обережно вийміть з неї кухоль і зніміть з неї сублімаційний папір.

На цьому процес друку на кружку завершено, і кружка готова до використання.