Де знайти гастроентеролога у Львові?

Гастроентерологія – галузь медицини, що займається захворюваннями:

 • стравоходу;
 • шлунку;
 • кишечника;
 • підшлункової залози;
 • печінки та жовчовивідних шляхів.

Якщо вам потрібен гастроентеролог львів, звертайтеся до медичного центру Вік Здоров’я. Тут здійснюється діагностика та лікування широкого спектру захворювань органів травної системи. Амбулаторний прийом у поліклінічному відділенні ведуть кваліфіковані гастроентерологи — лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.

Що відбувається на прийомі у гастроентеролога?

Спочатку лікар збирає анамнез (розпитує пацієнта). Лікар уточнює, які скарги є у пацієнта, як давно почалося захворювання, як воно протікає, чи є супутні захворювання тощо. Потім лікар проводить огляд, після якого ставить попередній діагноз. Для його підтвердження та виключення інших патологій призначається діагностичне обстеження. Як правило, вже на першій консультації лікар дає рекомендації щодо лікування.

Які методи діагностики використовує Вік Здоров’я

Пацієнти, які шукають хорошу клініку гастроентерології у Львові, обирають Вік Здоров’я. У Центрі проводиться широкий спектр інструментальних та лабораторних досліджень, спрямованих на виявлення патології травного тракту:

 1. Ультразвукові дослідження.
 2. УЗД органів черевної порожнини.
 3. Еластографія печінки.
 4. Лабораторні дослідження.
 5. Клінічний аналіз крові.
 6. Дихальний уреазний тест на H. Pylori.
 7. Комп’ютерна томографія.
 8. КТ черевної порожнини та заочеревинного простору.

Медичний центр Вік Здоров’я призначає найбільш інформативні сучасні діагностичні дослідження. Після обстеження та постановки остаточного діагнозу лікар дає рекомендації щодо лікування. Фахівці використовують найефективніші сучасні схеми.

Гастроентерологи Центру відрізняються високим ступенем професіоналізму, призначають діагностику та лікування відповідно до сучасних протоколів та стандартів. Завдяки цьому практично завжди навіть у складних випадках вдається поставити точний діагноз і призначити найбільш ефективне лікування. А саме зі складними випадками до них і приходять найчастіше за рекомендаціями інших пацієнтів.

Великий досвід роботи, сильна команда фахівців, наявність сучасного діагностичного обладнання та дотримання сучасних світових стандартів допомагають клініці Вік Здоров’я надавати пацієнтам якісну медичну допомогу, успішно займатися лікуванням широкого спектра захворювань органів травного тракту.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем