Гібридний драйвер, захист від вологи та Bluetooth 5.0 за 29$: огляд Knowledge Zenith S2 TWS

TWS — це найпопулярніший формфактор навушників, який купують навіть попри невелику автономність та не завжди стабільне під’єднання. Однак китайська компанія Knowledge Zenith є однією із тих, про кого мало хто чув, але яка незмінно випускає гарну продукцію. Навушники бренду пропонують їхнім власникам вигідне співвідношення ціни до якості. Одним із прикладів є KZ S2 TWS. Вони отримали гібридні драйверні випромінювачі, процесор від Realtek та актуальну версію Bluetooth. Тож у статті про Knowledge Zenith S2 TWS розглянемо детальніше цю модель та з’ясуємо, що цікавого вона може запропонувати за свої 29$.

6356d44460f09.jpeg

Лаконічні комплектація та дизайн

KZ S2 зустрічає звичайною, не надто інформативною коробкою. Найцікавіше міститься всередині інструкції з експлуатації. У ній можна прочитати всі технічні характеристики навушників, а також порядок дій для скидання до заводських налаштувань. Окрім неї в комплекті також йдуть 2 пари амбушур (розміру S та M), короткий Type-C кабель та самі навушники.

Зарядний кейс KZ S2 виконаний із матового пластику та має лаконічний дизайн. Магнітна кришка не люфтить та легко відчиняється. На нижній його частині розмістився роз’єм для зарядки. Таке рішення виглядає дивно, адже індикатор заряду знаходиться всередині верхньої частини корпусу.

6356d44cae916.jpeg

Навушники майже повністю виконані із глянцевого пластику. Відрізняється тільки сенсорна панель — вона матова. На внутрішній стороні KZ S2 розмістилися 3 магнітних контакти для зарядки. Алюмінієва насадка звуководу має стандартну ширину, тож завжди можна замінити комплектні амбушури на майже будь-які інші.

Керування та технічна сторона навушників

Керування у KZ S2 є стандартним: один доторк до сенсорної панелі ставить пісні на паузу, два — перемикають їх, а три вмикають ігровий режим. Він переводить навушники в режим мінімальної затримки звуку для комфортної гри чи перегляду фільму.

KZ S2 обладнані процесором Realtek 8763, Bluetooth 5.0 та захистом від вологи стандарту IPX4. Вони надійно тримають сигнал, який майже не переривається. З повним зарядом навушники здатні працювати до 4 годин, але кейс дає змогу отримати ще 3–4 повних сеанси.

Бюджетність KZ S2 починає прослідковуватися в кодеках. Навушники підтримують лише стандартний SBC та якісніший AAC. Однак всередині них містяться два драйвера: арматурний та динамічний. З ними KZ S2 відтворюють звук, який не часто зустрічається в бюджетних пристроях.

6356d468e86c5.jpeg

Звучання

Завдяки гібридним драйверам навушники звучать збалансовано та глибоко. Баси добре зчитуються, мають гарні деталізацію, масу та швидкість. Низькі частоти дістають правильних глибин. І хоч вони звучать потужно, але не злазять на середні частоти.

СЧ чудово справляються з передачею драйву інструмента. Вони музикальні й інформативні, що з перших хвилин здатно занурити в музику. Також СЧ порадують забарвленням тембрів, яке перебуває посередині між природністю та теплою м’якістю.

6356d47b741c3.jpeg

Високі частоти звучать чисто. Їх комфортно слухати, адже в них немає різкого дзвону. Натомість вони пропонують прозорість у звучанні та гарне зчитування. KZ S2 також вміють будувати глибоку сцену. Її навіть можна прочитати та виокремити інструменти. Особливо добре звучить перкусія, струнні інструменти та інші високочастотні звуки.

Чи варті уваги

KZ S2 зробили великий крок уперед у порівнянні з минулим поколінням. Їхніми мінусами є не надто зручне місцерозташування роз’єму для зарядки та неможливість встановити будь-які амбушури. Однак плюсів у цієї моделі набагато більше. За свої 29$ TWS-навушники пропонують якісний та глибокий звук із детальними верхами, режим мінімальної затримки та захист від вологи. Усе це робить їх чудовим варіантом у своєму ціновому сегменті та ще одним вдалим пристроєм у портфоліо Knowledge Zenith.