Iнноваційні подушки для сну

Лікарі стверджують, що часом для позбавлення від болю в шиї досить змінити подушку. Орієнтуватися при виборі потрібно не тільки і не стільки на красу, скільки на користь для організму.

Подушки tencel бувають ортопедичні та ергономічні. Що стосується традиційних варiантiв з натуральним або синтетичним наповнювачем, то вони є практично в кожному будинку. Такi подушки не можуть похвалитися спеціальною підтримкою голови.

Купити подушки outlast необхідно тим людям, які мають захворювання в системі опорно-рухового апарату, а також літнім. Такі подушки будуть знімати надмірну напругу з шийних м’язів і косих м’язів плеча.

У ергономічних подушках передбачений валик на який лягає шия і поглиблення під потилицю. Вони в точності повторюють контури людського тіла і не дозволяють вам крутитися під час сну. Ця особливість необхідна людям, яким необхідно спати тільки на спині за медичними показаннями.

Вибираємо сучасну подушку memory outlast

Тепер про висоту подушки. Оскільки вона безпосередньо залежить від ширини плечей, то середньої вважається цифра в 5-9 см. Широкоплечим людям краще вибирати подушку висотою від 14 до 16 см, а для людей, які мають захворювання дихальних шляхів, — вище 17 см.

Наповнювачами подушки, як і ковдр, бувають лебединий і гусячий пух, овеча і верблюжа шерсть, шовк, вата, бамбук і синтетика:

  • екофайбер,

  • холофайбер,

  • синтепон,

  • матеріал «темпур»,

  • латекс.

Антиалергенна подушка з тенселем: що це таке?

Нове і дуже модне поняття «тенсель» прийшло в наше життя років десять-п’ятнадцять тому. Але по достоїнству його оцінили зовсім недавно. Напевно, ви вже чули, що «тенсель» ідентичний евкаліпту. У чому ж їх зв’язок?

Тенсель — це волокно з целюлози, яке взагалі-то іменується «ліоцель». Tencel (тенсель) — комерційна назва.

Целюлоза походить з рослинних матеріалів, конкретно тенсель — похідне з натурального евкаліпта. Тому тенсель — натуральний рослинний матеріал, а це значить, він гіпоалергенний, добре вбирає вологу, довго служить і не накопичує статичну електрику; його можна сміливо прасувати і прати в машинці, дотримуючись режиму, зазначеного виробником на етикетці.

У «живому» вигляді його можна зустріти в тканині в постільній білизні. Виглядає білизна з тенселя благородніше, ніж білизна з бавовни, і коштує трішки дорожче.

Тенсель в наповнювачі подушок і ковдр — це волокна натурального евкаліпта, додані до штучних волокон.

Матеріал настільки хороший, що навіть в малій кількості покращує якість наповнювача: дихається при сні на такій подушці легше.

Подушки з тенселем показані алергікам, астматикам, тим, хто страждає головними болями і неврозами.

Джерело: http://penelopebedroom.com.ua/podushky/podushky-innovatsiini/