Медичне обладнання та медичні меблі Licarno

Магазин медтехніки Licarno є ексклюзивним імпортером висококласного медичного та реабілітаційного обладнання. Licarno також спеціалізується на дистрибуції медичних меблів для обладнання кабінетів лікарів і лікарень. У медичному магазині представлена продукція відомих компаній, які протягом багатьох років є визначальним фактором першокласної якості, професіоналізму та досвіду. Медичне обладнання, меблі та аксесуари мають усі необхідні сертифікати, допуски та допуски. Безсумнівно, вони є запорукою безпечної, тривалої експлуатації.

Купуючи медичне обладнання в магазині Licarno, можна бути впевненими, що інвестуються гроші лише в перевіренийі якісний продукт, який забезпечить комфорт і функціональність під час обстеження, лікування та консультації лікаря. Магазин медичного та реабілітаційного обладнання Licarno — це також кваліфікована команда медичних консультантів. Завдяки цьому медичне обслуговування клієнтів є дійсно професійним, надійним і безпроблемним. Вибір конкретного медичного обладнання буде суворо пристосований до потреб та очікувань одержувача. Безумовно, важливим питанням є те, що магазин медичного обладнання дбає про розширення асортименту. 

Апарати реабілітації в медмагазині Licarno

Медичний магазин пропонує широкий асортимент сучасних реабілітаційних засобів. Вони усвідомлюють, наскільки важливо для процесів відновлення та повернення до кращої фізичної форми забезпечити найефективніше обладнання для фізіотерапевтичних лабораторій або великих медичних центрів. Тому прагнуть постійно розширювати асортимент.

Медичні меблі та апарати реабілітації, представлені в медичному магазині, — це продукція найвищої якості, яка ідеально виконує свої основні функції та абсолютно безпечна.

Це сертифіковані пристрої, що відповідають найважливішим європейським стандартам якості. Пропозиція включає в першу чергу:

  • пристрої для реабілітації нижніх кінцівок, 
  • пристрої для реабілітації хребта,
  • аксесуари, необхідні для виконання систематичних реабілітаційних вправ. 

Елементи для реабілітації призначені для людей з дуже обмеженим діапазоном рухів, а також для людей з більшою мобільністю, для яких систематична реабілітація дозволяє швидше досягти повної фізичної форми. Тут слід згадати серед ін розкладні та стаціонарні масажні столи, приліжкові реабілітаційні апарати, https://www.licarno.com.ua/product-category/reanimacziya-zhyttyezabezpechennya/monitory-pacziyenta/, кабіни з повним реабілітаційним обладнанням, вертикальні столи, офісні крісла. Дуже корисними компонентами реабілітації також є ці маленькі елементи, такі як ротори, матраци, килимки або реабілітаційна арматура. Крім них, в асортименті представлені апарати для корекції. 

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем.