Окуляри Polaroid

Торгівельна марка Polaroid вже давно відома багатьом. Найяскравіший приклад фотоапарати з можливістю одночасного друку зображень. Однак час не стоїть на місці і попит перейшов на сонцезахисні окуляри. Саме про них офіційний сайт Полароїд розкаже набагато більше.

Загальна інформація

Зараз на ринку існує безліч варіантів окулярів з різними оправами, відтинками стекол. Звичайно, відрізняються і ціни в залежності від виробника, дизайну оправи та інших факторів. Проте поляризаційні окуляри Polaroid вже давно складають окрему лінійку. Її відмінними рисами є:

  • блокування шкідливого впливу сонячних променів;
  • особлива конструкція лінз;
  • поліпшення яскравості оточуючого зображення.

До цього можна також додати яскравий дизайн окулярів. Завдяки цьому вони однаково пасують як класичному так і сучасному ансамблю одягу чоловіків або жінок. І це є окремим плюсом.

Пропозиції для автовласників

Ті, хто багато рухається дорогами у сутінках або вночі знають, який ризики може спричиняти яскраве світло від зустрічних автомобілів. Воно здатне осліплювати водіїв, зменшувати їх увагу.

Тому не будуть зайвими спеціальні окуляри з поляризаційною лінзою для водіїв, які на https://pldeyewear.com.ua/history/okulyari-dlya-nochnogo-vodinnya-polaroid-antifara можна замовити за спеціальними умовами.

Основу окулярів складають лінзи преміального класу UltraSight XIV. Їх довжина всього 1 мм, враховуючи безліч захисних шарів. Відтак шкідливий вплив зустрічних фар або сонця у сутінках зводиться до мінімуму.

Роблячи вибір такого типу оптики не слід приділяти багато уваги дизайну оправи. Оптимальним варіантом буде конфігурація «авіатори» з тонкими дужками. Вони у будь-якому випадку не заважатимуть керуванням транспортним засобом.

Як замовити окуляри

Щоб придбати окуляри бренда Polaroid перш за все треба вивчити каталог. Там є варіанти в залежності від призначення, статті, вікової категорії тощо. Враховується також режим користування у повсякденному житті.

Кожен товар супроводжує детальний опис основних характеристик та особливостей. Відтак з’являється можливість зробити оптимальний вибір. Якщо є сумніви, на допомогу завжди прийдуть консультанти магазину.

Передбачено різні варіанти оплати. Доставка здійснюється у будь-який куточок країни за лічені дні. У випадку виявлення браку передбачена можливість повернення товару.