Поліграфічні послуги у Львові

Надаючи поліграфічні послуги, Копібум допомагає окремим клієнтам, компаніям і підприємствам виготовити різні види візиток, рекламних плакатів, календарів, запрошень і марок. Компанія https://kopibum.com.ua може похвалитися великим досвідом, який використовуємо при щоденному виконанні замовлень. Копібум – сучасна копіювальна майстерня, яка виконує навіть найвибагливіші замовлення друку чи реклами. Окрім базових послуг, таких як друк та ксерокопіювання документів, вони також пропонують зовнішню рекламу на брезенті та службовому транспорті.

Послуги:

  • Друк: візиток, листівок, наклейок, плакатів.
  • Широкоформатний друк.
  • Послуги копіцентру.

Їх досвідчені та кваліфіковані співробітники допоможуть ефективно, оригінально та недорого прорекламувати власну компанію за допомогою різноманітних гаджетів. Крім того, вони пропонують сучасні та класичні, стильні чи авангардні, маленькі та елегантні, або навіть яскраві – марки та візитки. Вони є основою реклами при веденні власного бізнесу. Добре розроблені та виготовлені, вони покращують комфорт під час ділових зустрічей і на роботі. 

З самого початку основною послугою було фотокопіювання та цифровий друк. Після цих кількох років можна довіряти їм у цьому питанні. З плином часу спектр послуг, значно розширився. 

Висока якість послуг

Вони орієнтуються на якість, а не на кількість. Набутий роками досвід і стабільна багаторічна команда дозволили компанії розвиватися. Сьогодні друк дипломної роботи або ксерокопії проектної документації здійснюється якісно,  швидко та якісно. Професіоналізм і пунктуальність — це якості, на які ми орієнтуємося.

Широкоформатний друк є одним із найефективніших видів візуальної реклами в публічному просторі.  Запрошення є невід’ємним елементом різних видів вечірок, особливо у випадку більшої кількості запрошених гостей. 

Візитки та листівки. Друкують візитки, необхідні при наданні послуг або веденні власного бізнесу.  Друк. В Копібум виготовляють різноманітні види поліграфічної продукції в багатьох техніках, в тому числі в промислових масштабах. 

Фотокопіювання. У копіювальному пункті можна швидко, якісно та за невелику плату розмножити всі необхідні документи та роздруківки. Графічний дизайн. Професійні візитки, смішне запрошення на день народження чи креативна реклама? Креативні, віддані та компетентні графічні дизайнери нашої студії з радістю виконають проект, який виправдає всі очікування.

Скріплення важливих документів є дуже важливим, оскільки це захищає їх від пошкоджень, спричинених хаотичним зберіганням, транспортуванням або загальним використанням. Закріплення роздруківок елегантною обкладинкою також позитивно впливає на імідж їх власника.