Учимся в автошколе «Автобан»

З кожним роком дедалі більше українців стає власниками власних авто і сідає за кермо. Але перед тим, як отримати права водія, сьогодні обов’язково потрібно здати іспит ПДР. Для чого, у свою чергу, потрібно пройти не просто пройти уроки водіння, причому у професійній автошколі, а й:

  • навчитись точно реагувати на дорожні знаки;
  • вивчити влаштування автомобіля;
  • комплексно використовувати отримані при цьому знання та навички.

Автошкола «Автобан»

Багато автомобілістів сучасної України отримали свої права після навчання у відомій у країні автошколі «Автобан», заснованій ще 2000 року. На сьогоднішній день дорогами країни їздять понад 10 000 її випускників і їх кількість щорічно збільшується.

Одним із принципів, якими керується інструкторський та керівний склади школи виступає індивідуальний підхід у викладанні необхідних водію теоретичних дисциплін та проведенню практичних занять із вироблення необхідних навичок. У роботі застосовуються спеціально розроблені та дуже ефективні методики запам’ятовування, що дозволяють учням в автошколі впевнено почуватися на іспиті та гарантують його успішне складання.

Автошкола для проведення практичних занять з керування автомобілем використовує великий власний автопарк, що складається з найбільш популярних серед українських автомобілістів моделей машин. Таким чином, кожен учень отримує навички керування на авто, яке йому належить водити у майбутньому.

Після закінчення автошколи, кожному учневі видається відповідним чином оформлене посвідчення, що свідчить про закінчення профільного курсу.

На відміну від багатьох самозваних приватних «автошкіл» та «курсів», що діють сьогодні, автошкола «Автобан» отримала офіційну державну акредитацію, підтверджену відповідним сертифікатом, виданим у 2019 році, тому таке посвідчення має значну вагу в очах співробітників автоінспекції, які приймають. Висока репутація цього навчального закладу підтверджується численними позитивними відгуками автомобілістів, що закінчили її, отримали водійські права нового зразка. Вартість навчання в «Автобані» мінімальна та оплата під силу навіть громадянам з мінімальним рівнем особистого доходу.