Вибір комфортного автомобіля

Як вибрати автомобіль: кілька речей, які потрібно враховувати.

Паливо

Це один із найважливіших аспектів при виборі нового автомобіля, тому що заправка автомобіля – це одна з найбільших статей витрат, які ви матимете з вашим автомобілем. Крім бензинових та дизельних автомобілів, тепер ви можете вибрати гібридний автомобіль або електромобіль. У компанії Honda ви знайдете повний асортимент, який включає всі ці типи двигунів.

Розмір

Залежно від того, навіщо ви збираєтеся використовувати автомобіль, розмір відіграє важливу роль у вашому виборі. Якщо ваше повсякденне життя проходить у місті, ви можете віддати перевагу більш компактному автомобілю, такому як Honda Jazz Hybrid, що ідеально підходить для того, щоб відвезти дітей до школи і дістатися роботи. А якщо у вас велика родина і вам потрібен автомобіль, у якому вистачить місця всім, то Honda CR-V може стати для вас ідеальним варіантом, який зробить ваші виїзди на вихідні ще повноціннішими.

Екологічні проблеми

Екологічні питання займають все більше місця у процесі прийняття рішень водіями, які хочуть зробити свій внесок у зниження викидів CO2 від автомобільної промисловості. Усвідомлюючи це, компанія Honda розпочала процес електрифікації, додавши до свого модельного ряду два гібридні автомобілі, а також 100% електричний автомобіль Honda e, який може стати ідеальним вибором для вас, якщо ви шукаєте автомобіль з нульовим рівнем викидів та більш екологічний.

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування — ще один елемент, який слід враховувати при покупці нового автомобіля. Технічне обслуговування автомобілів внутрішнього згоряння та гібридних автомобілів знаходиться в межах одних і тих же значень. Однак, коли ми говоримо про електромобілі, вартість технічного обслуговування вже нижча, тому що в них менше механічних елементів.

Безпека

Безпека один із найважливіших елементів при виборі автомобіля. Незалежно від того, чи їздите ви завжди один, чи у вас є діти, вибір автомобіля з добре оснащеними технологіями безпеки дуже важливий. Honda Sensing лідирує в галузі технологій безпеки, надаючи водієві одну з найповніших на ринку систем допомоги на дорогах. Технології в цій системі включають адаптивний круїз-контроль, асистент утримання в смузі руху, інформацію про сліпі зони та багато іншого!

Дизайн та технологія

Все більше і більше автомобілів оснащуються технологічно просунутими системами, які роблять керування набагато простіше і приємніше для будь-якого водія. Поряд із технологією, у нас є дизайн, який є ще одним аспектом, який ви повинні враховувати при виборі автомобіля. Honda e чудово поєднує в собі ці два пункти. Це один з найбільш технологічно просунутих автомобілів Honda з камерами, які замінюють традиційні дзеркала заднього виду, точкою доступу Wi-Fi Hotspot і сенсорним екраном, що займає всю передню частину автомобіля. На додачу до всього, його інноваційний і футуристичний дизайн буде привертати вашу увагу щоразу, коли ви проїжджатимете по дорозі. Мрія для будь-якого любителя автомобілів.

Фінансування

Ви також повинні розглянути варіанти фінансування, доступні вам при покупці нового автомобіля. У Honda ми надаємо вам свободу вибору способу оплати автомобіля завдяки програмі Honda Power. Проведіть моделювання фінансування та дізнайтесь, як можна придбати Honda, маючи право приймати рішення на своїй стороні.

Тест-драйв

Останній етап вибору автомобіля, і один із найважливіших: тест-драйв. Обов’язково проведіть тест-драйв вибраного вами автомобіля, щоб зрозуміти, чи він відповідає всім вашим очікуванням. Ми чекаємо на вас в одному з наших дилерських центрів Honda, щоб подарувати вам цей досвід з одним з наших автомобілів! Запишіться на тест-драйв на нашому сайті https://honda.ua/cars/ відкрийте для себе автомобіль своєї мрії!

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати автомобіль, ви можете почати вивчати варіанти в лінійці автомобілів Honda, щоб вибрати автомобіль, який найкраще відповідає вашому способу життя.