Вибираємо ваги

Сучасна торгівля стає все більш точною. Клієнти хочуть, щоб їх ретельно обслуговували, і продавці не збираються втрачати точність. Тому рішення придбати електронні ваги стало більш ніж просто випадковим вибором. Відповідь на кілька основних питань може допомогти. Вибрати ваги на vagi.com.ua вам допоможуть досвідчені консультанти.

Які потрібні функції?

В даний час ці пристрої виконують все більше і більше функцій. Тому варто переглянути доступні варіанти.

  • Перший і найпростіший варіант — контрольна вага. Основна і єдина її функція — зважування. Через відсутність додаткових вимог цей тип обладнання, як правило, характеризується хорошими акумуляторами і простотою конструкції.
  • Вага, яка дає можливість ввести в пам’ять ціну одиниці товару і розрахувати суму. Ви можете вибрати між основними моделями і тими, що дають можливість підключення до комп’ютера або каси. Тому, вибравши більш досконалу модель, ви зможете значно поліпшити свою роботу.
  • Великий вибір можна знайти серед терезів для маркування. Тут, крім основної функції у вигляді можливості друкувати етикетки, є можливість включення в них додаткової інформації, такої як штрих-код, назва товару, ціна, ціна за кілограм, вага, логотип компанії і навіть походження товару, реклама або інші графічні елементи. Ці типи ваг особливо корисні у великих магазинах. У цьому випадку також є можливість підключення до комп’ютера, навіть для калібрування і введення даних. У свою чергу, такий касовий апарат скорочує час очікування клієнта і оптимізує процес обслуговування.

Що таке діапазон зважування?

Вибір ваги повинен залежати від виду діяльності і товарів, що будуть зважені на них. Ваги від 30 до 50 кг є найпопулярнішими. Вибираючи, підприємці часто дотримуються принципу «краще більше, ніж менше». Однак ваги, обмежені, наприклад, до 15 кг, будуть зважувати легші товари більш точно, ніж обладнання, яке передбачено для зважування по 40 кг. І навпаки.

Важлива легалізація

Нарешті, дуже важливе питання, про яке не слід забувати, вибираючи правильну вагу для вашого бізнесу. Легалізація придбаного обладнання — це запорука правильної роботи, його точності і надійності. Ось чому важливо пам’ятати про дати верифікації та маркування. Ваги без відповідного маркування не можуть використовуватися в комерційному обороті. Якщо підприємець вирішить використовувати нелегалізованих пристрій, йому загрожують фінансові штрафи.