Вибираємо спортивні шапки для дівчинки

Головні убори гардеробі грають далеко не останню роль. Вони захищають від вітру, холоду, морозу і палючого сонця. А ще головні убори є важливим елементом образу дитини, тому вибирати їх необхідно зі смаком. Спортивні шапки з моди майже не виходять, так само, як і мода на заняття спортом. А ось для того, щоб такий вид головного убору добре сидів на дитячій голові, потрібно знати, як його правильно вибрати. Отже, якщо ви вирішили відправитися в інтернет-магазин, де можна купити шапки дитячі на весну оптом, зверніть увагу на наступні рекомендації.

  • Потрібно вміти вибирати як літні спортивні шапки, так і зимові. Навіть звичайнісінька кепка повинна відмінно сидіти на голові.
  • Заздалегідь подумайте про те, чи є у гардеробі дитини одян, з яким можна носити такий головний убір. Якщо у шафі відсутній спортивний одяг, то для початку необхідно подумати про покупку саме його, або одночасно і того, і іншого. І ще, в магазин вберіть дитину саме в той одяг, до якого ви і будете підбирати головний убір.
  • Спортивну шапку, навіть якщо вона вам дуже сильно сподобається з першого погляду, необхідно обов’язково приміряти. Робити це найкраще перед великим дзеркалом, де можна побачити себе в повний зріст.
  • Якщо дитина високого зросту, то їй не підійдуть маленькі спортивні шапки, які щільно сидять на голові. І, навпаки, діткам маленького росту не можна носити великі і високі, які будуть візуально збільшувати об’єм голови.
  • Зверніть увагу на колір головного убору: він повинен гармоніювати з нарядом, підходити під колір очей, волосся і шкіру обличчя. Яскраві кольори підходять далеко не кожній дитині, тому в особливих випадках перевагу краще віддати непомітним або нейтральним кольорам.
  • Для того щоб визначитися з вибором, обов’язково приміряйте кілька спортивних шапок. По можливості нехай дитина постоїть в кожному головному уборі кілька хвилин, відійде на кілька секунд від дзеркала, а потім знову до нього повернеться.
  • Перевірте, чи зручно сидить шапка. Чи не тиснуть її окремі деталі, чи підходить вона за розміром і т. д.
  • Спортивні шапки можна носити тільки з певним одягом. Можна уявити, як безглуздо буде виглядати дівчинка в бальному платті і зі спортивною кепкою на голові. Так що, милі дами, почуття смаку ще ніхто не відміняв.