Як знайти роботу на керівній посаді

Отримання керівної посади є наступною ланкою кар’єрного зростання у багатьох сферах. Вища заробітна плата, нові обов’язки та відповідальність – ознаки, що виділяють лідера. Проте робота менеджера лише виглядає легкою. Ефективно керувати командою – означає знаходити баланс між:

 • потребами та побажаннями співробітників;
 • вимогами вищого керівництва;
 • власними інтересами та прагненнями.

Менеджмент є доволі важкою працею, яка підходить не кожному. Проте якщо ви прагнете розвиватися в обраній професії, вакансії керівника допоможуть зробити крок вгору кар’єрними сходами.

Які навички потрібні керівникові

Ефективний менеджер – це не лише фахівець своєї справи, який має більше досвіду у порівнянні з іншими спеціалістами. Багато рядових співробітників роками залишаються на займаних ними посадах та не можуть отримати підвищення. Це відбувається через брак низки навичок, якими повинен володіти керівник:

 1. Здатність до прийняття рішень. На керівника покладена відповідальність за будь-які дії чи бездіяльність.
 2. Відкритість до комунікації. Керівник має надавати зворотний зв’язок, будувати комунікацію та заохочувати персонал.
 3. Чесність та неупередженість. Винагорода кожного працівника має відповідати його внеску у загальний результат.
 4. Здатність досягати поставленої мети. Саме керівник має знаходити вихід із нестандартної ситуації та скеровувати роботу відділу відповідно до обставин, що виникли.
 5. Гнучкість. Ефективний менеджер – це той, який постійно вдосконалюється та може швидко адаптуватися до нових умов функціонування компанії. 
 6. Здатність до вирішення конфліктних ситуацій. Вміння залагоджувати внутрішні непорозуміння та претензії клієнтів є важливою частиною процесу управління.

Звісно, не всі перелічені навички обов’язково знадобляться. Якщо для вас актуальний пошук роботи, необхідно вказати ті з них, якими ви володієте, та бути готовими навести приклади вирішення конкретних завдань під час співбесіди.

За якими критеріями варто шукати роботу керівника

Якщо вашою метою є кар’єрне зростання, далеко не завжди потрібно шукати нову роботу виключно за критерієм збільшення заробітної плати. Важливо також звертати увагу на наступні фактори:

 • нові навички, які можна здобути;
 • статус компанії, де доведеться працювати;
 • наявність внутрішнього коучингу;
 • ставлення керівництва до ініціатив;
 • можливості отримання підвищення у подальшому.

Велика кількість керівних вакансій дозволяє обирати найкращий варіант для вашого професійного вдосконалення та компанії, що пропонують привабливі умови праці.