Якщо вас цікавить апаратний гаманець

Є такі пристрої, які спеціально розроблялися під потреби, які є у будь-якого власника криптовалюти. Такі «помічники» називають апаратними гаманцями. Останні можна використовувати, щоб зберігати різні валюти або здійснювати оплату. З найпопулярнішими моделями робота ведеться безпосередньо.

Якщо є таке бажання, то ви можете придбати крипто-гаманець SecuX Nifty. Для цього достатньо лише натиснути на посилання і відправити товар у кошик. Замовлення радимо оформити саме на Lwallet.com.ua, тому що це постачальник, який набув статусу офіційного реселера.

Подібні гаманці чимось нагадують дуже скромні за розмірами «розумні» телефони. Підключення до ПК (ноутбука) не стане проблемою, для цього використовується USB-провід. Здійснити транзакцію максимально просто. Є й такі моделі, що можуть працювати автономно (Wi-Fi дозволяє вийти в Інтернет).

Модель, що заслуговує на вашу увагу

Таких є чимало, однак серед них обов’язково треба виділити крипто-гаманець SecuX W10. Це безпечний апаратний гаманець для крипти, серед його переваг варто виділити досить великий сенсорний екран.

Цей «помічник» дозволяє вам керувати різними активами, серед яких TRC20, ERC20, LTC, USDT або ВТС. За бажанням можна замовити старшу модель гаманця, оснащену Bluetooth (є мобільне app для OS Android, iOS).

Є один момент, що заслуговує на особливу увагу: ще на лінії виробництва на кожен такий гаманець обов’язково наносять захисну етикетку. І у разі видалення безпосередньо на пломбі з’явиться маркування. SecuX стежить за ланцюжком поставок, тому втручання третіх осіб просто неможливе.

Слід відмітити, що є ще одна модель апаратного гаманця, на яку можна витратити свої гроші. Мова йде про крипто-гаманець SecuX W20. Радимо вам перейти за цим посиланням, якщо бажаєте отримати дійсно якісний товар за приємною ціною.

Повертаючись до моделі W10, відзначимо, що використовувати її можна на ПК, який працює під Linux, Mac, Windows. У вас точно не виникне проблем зі зберіганням найрізноманітніших монет.

До вагомих переваг продукції, що купується, варто віднести оптимізований, максимально простий інтерфейс. Отже, користування гаманцем буде дуже легким. Кожному покупцеві вдасться уникнути помилок, а будь-які активи залишаються в безпеці.

Взаємодія з таким апаратним гаманцем є максимально легкою за рахунок кольорового сенсорного 2,8-дюймового екрану та екранної клавіатури.