Якщо ви плануєте придбати вишиванку

Мешканці різних українських міст не проти купити вишиванку. Такий елемент гардеробу стає все більш популярним. На нього дивляться і прекрасні дами, і вольові чоловіки. А щоб не втрачати зайвий час, якого ніколи нема, радимо оформляти таку покупку online. В інтернет каталозі є багато цікавих варіантів, один із них просто повинен вам підійти.

Алі слід пам’ятати одну річ: вибирати такий товар треба максимально уважно, не треба нікуди спішити і витрачати гроші на перше, що побачили. Все ж таки це символ української культури та й ціна не дуже низька. Ось чому вам слід знати, на що треба звертати особливу увагу.

Розібратися із тим, як правильно вибрати вишиванку, не дуже складно. Вам треба знати декілька факторів, що впливають на ціноутворення:

  • кількість вишивки, її техніка
  • спосіб виготовлення (є ручна робота, а є фабричні речі)
  • тканина, що використовується

От з останнього пункту і почнемо. Краще за все купувати вишиванки, що виконані із натуральних тканин. У більшості випадків мова йде про таку основу, як бавовна/льон.

Які варіанти вважаються найдорожчими? До таких відносять батист або льон. Натуральне домоткане полотно не із дешевих, але все ж таки має трошки нижчу ціну. Якщо в основі є місце для поліестеру, ціна значно падає. Чим більш не натуральний склад, тим нижче ціна.

У будь-які часи лляна тканина вважалася люксовим матеріалом. Що стосується вартості, то її завжди зрівнювали із шовком. Серед сильних сторін треба виділити гігроскопічність та антисептичність. Про абсолютно екологічність теж не треба забувати.

Ще є батист – дуже тонка бавовняна тканина. Серед важливих особливостей треба виділити щільне переплетіння ниток. Але у той же самий час вони доволі легкі, тому ми маємо делікатну напівпрозору тканину (гарний вибір, щоб носити влітку). Сатин та батист – от дві дуже дорогі бавовняні тканини.

Що можна сказати про домоткане полотно? Так називають тканину, що була створена завдяки полотняному переплетінню. Деякий час виготовляли її в домашніх умовах, тепер виготовлення перенесли на фабрики, де використовують різну сировину.