Зняття нарощеного волосся: самостійно чи в салоні

Проведення корекції передбачає попереднє зняття нарощеного волосся, процедура проводиться для повторної капсуляції, а також для фарбування та тонування власного волосся. Метод зняття визначається технологією нарощування (холодна, гаряча), може бути хімічним чи механічним. Розглянемо докладніше процес та доцільність його проведення в домашніх умовах. Якщо ви хочете довірити зняття нарощеного волосся професіоналам, завітайте у салон-магазин Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g7918998-korrektsiya-naroschennyh-volos.

Способи зняття нарощеного волосся

Найбільш поширений спосіб зняття нарощеного волосся — хімічний. Він передбачає попереднє нанесення засобів, що розчиняють кератин або клейовий шар стрічок. У більшість включений спирт, також можуть входити ароматизатори, базові та ефірні олії, амінокислоти та екстракти трав.

При виборі термічного способу капсули нагріваються до того ступеня, поки кератин не набуде в’язкої консистенції. Для того, щоб процедура була безпечною, в обов’язковому порядку використовують термозахист.

Зняти кереатин можна і механічною дією, для цього використовуються спеціальні щипці, які мають рівномірний тиск на капсулу. Механічний спосіб досить складно реалізувати самостійно, потрібна стороння допомога. Кератин, який залишається після розламування капсул, акуратно вичісується гребінцем.

Переваги зняття нарощеного волосся у салоні

Одна з основних переваг зняття нарощеного волосся в салоні — це можливість підібрати найбільш ефективний і безпечний спосіб, засіб з необхідною концентрацією і часом витримки. Крім того, салонами використовуються професійні засоби, що мають доглядові властивості.

Зняття може проводитись у чотири руки, що дозволить суттєво заощадити час. Різноманітність інструментів та досвід майстрів — запорука безпечного зняття нарощеного волосся.

Недоліки зняття волосся вдома

Єдина перевага самостійного зняття нарощеного волосся — можливість провести процедуру без попереднього запису в будь-який зручний час. Для зняття вам доведеться придбати професійні засоби, які найчастіше реалізуються великими об’ємами.

Використання підручних засобів, наприклад, базової олії, допоможе стягнути капсули, проте такий механічний вплив легко стане причиною виривання власного волосся.