Де знайти гарного репититора?

Чому наша країна відрізняється таким низьким відсотком самоосвіти? Все тому, що наш менталітет і виховання, як правило, не дозволяють нам з раннього дитинства розвинути в собі посидючість і уважність. А без цих якостей самостійна освіта просто неможлива. І в цьому випадку кращим варіантом буде репетитор англійської мови. Але англійська-це:

  • чотири відмінники;
  • безліч артиклів;
  • особисті закінчення дієслів;
  • управління прийменників;
  • не завжди зрозумілий порядок слів у реченні.

Все це вимагає особливої уваги та постійного контролю фахівця.

ЧОМУ МИ ВИБИРАЄМО НАВЧАННЯ З РЕПЕТИТОРОМ

Чого гріха таїти, адже для нашої нації з її більшості не характерна завзятість у досягненні мети, часто здаємося на пів-шляху і сподіваємося на диво. У той час як європеєць довго і нудно гризтиме граніт науки в надії, що йому випаде шанс на ймовірне диво. Розумієте різницю? Ось чому в нашій країні останнім часом стали настільки популярними різні курси та індивідуальні заняття із репетиторами з скайпу.

Репетитор чи курси

Коли виникає питання про вивченнямови, багато хто робить вибір на користь спеціальних курсів. Начебто це надійно, напевно, ефективно, та й у компанії з такими ж «незнайками» вчитися нібито легше. Але за фактом виходить, що графік не зручний, важко діставатися школи, та й у компанії доводиться всім чекати поки пройдений матеріал засвоїть найнедбайливіший учень. Почасти вибір курсів для багатьох полягає в отриманні сертифікату, так званої скоринки, що підтверджує знання. Але якщо чесно собі зізнатися, чи справді випускник курсів може вільно:

  1. Читати.
  2. Писати.
  3. Висловлюватися вивченою мовою.

Відповідь швидше за все буде негативною. І всім давно відомо, що цінність такої скоринки давно залишилася у минулому. Сьогодні набагато важливіше знання, ніж наявність диплома. По цій же причині більше користі принесе також репетитор з історії, який допоможе освоїти знання з предмету, який постійно диаметрально змінюється, в залежності від політичної ситуації.

Оплата має значення

Існує помилкова думка, що курси, де заняття проходять у групах, значно дешевші за індивідуальні заняття. З усього процесу ціноутворення, здавалося б впадає у вічі оплата праці викладача. Складається думка ніби якщо учнів багато, то оплата за заняття з одним викладачем у перерахунку на одного учня має бути меншою за зайнятих у групах, бо учнів багато – викладач один, отже загальна вартість «оренди» викладача ділиться на всіх учнів. При цьому багато хто забуває про оренду приміщення, і про відсутність такої при заняттях зі скайпу. Додайте до цього всього вартість проїзду та сумнівну ефективність результату при колективних заняттях і буде вам відповідь на запитання: що краще, курси, чи репетитор.