Пожежно технічне обладнання для пожежогасіння

Щороку виникають сотні тисяч пожеж, у яких часто страждають люди. Жертвами опіків або отруєння парами отруйних речовин найчастіше стають працівники заводів, цехів і робочих місць. Ефективний захист від розповсюдження вогню полягає в оснащенні об’єктів відповідними засобами пожежогасіння. В компанії “НАІС-Н” є таке обладнання, як мотопомпа.

Пристрої протипожежного захисту та вогнегасники

Відповідно до Закону про протипожежну охорону фізична особа, юридична особа, організація чи установа, яка використовує дану будівлю, зобов’язана захищати територію від небезпеки пожежі, шляхом оснащення відповідними вогнегасниками та внутрішніми гідрантами.

Переносні та тверді вогнегасні засоби

  • Основні засоби пожежогасіння, які повинні бути в кожній будівлі, можна розділити на переносні та стаціонарні засоби пожежогасіння.
  • Порошкові вогнегасники, а також снігові та рідинні вогнегасники є найпопулярнішими портативними пристроями, які добре працюють у різних умовах. 
  • Стаціонарні установки пожежогасіння являють собою пристрої СУГ самостійної дії та внутрішні гідранти різного типу, жорстко з’єднані з водопровідною мережею.

Пожежне обладнання “НАІС-Н”

Компанія “НАІС-Н” вже багато років працює в галузі протипожежного захисту. Вони знають потреби клієнтів і пропонують їм весь спектр протипожежного обладнання. 

Їх пропозиція включає, напівжорсткий рукав, порошкові, рідкі та снігові вогнегасники, вогнегасники, автоматичні вогнегасники SUG, елементи кріплення та аксесуари для вогнегасників та різних типів внутрішніх гідрантів

Пожежне обладнання

Пожежна техніка — спеціальне допоміжне обладнання, що використовується для гасіння пожежі, проведення аварійно-рятувальних робіт, допоміжні пристрої та спеціальне обладнання, яке використовується пожежними підрозділами. Для компанії nais.com.ua, збереження людських життів та захист майна є надзвичайно важливим.